Menu

Slevové balíčky pro internetové klienty KTK

Kabelová televize Kopřivnice nabízí těm zákazníkům, kteří využívají připojení k internetu prostřednictvím kabelové televize KTKnet nebo optické sítě KTKoptic možnost vybrat si některý z dále uvedených slevových balíčků. Slevy se týkají i zákazníků, kteří si tyto služby budou nově zavádět.

  1. Sleva na Rozšířenou nebo Prémiovou nabídku. Zákazníci, používající internetové služby kabelové televize a hradící měsíční poplatky za tyto služby ve výši 380 a více, mohou využít slevy 100 Kč na měsíční poplatek za tyto nabídky. Stačí navštívit kontaktní místo kabelové televize a sepsat příslušný dodatek smlouvy. UŠETŘÍTE 1 200 Kč za rok a TO SE VYPLATÍ!!!
  2. Rozšířená nabídka nebo HBO za 1 Kč. Zákazníci, používající internetové služby kabelové televize a hradící měsíční poplatky za tyto služby ve výši 690 Kč a více, mohou využít možnosti sledovat Rozšířenou nabídku či některý z prémiových kanálů za 1 Kč nebo celý balíček HBO+HBO 2+HBO Comedy+Cinemax+Cinemax2+HBO HD za 106 Kč! Stačí navštívit kontaktní místo KTK a sepsat příslušný dodatek smlouvy. UŠETŘÍTE 2 500 Kč za rok a TO SE VYPLATÍ!!!
  3. Sleva na Thematic HD až 150 Kč. Zákazníci, používající internetové služby kabelové televize a hradící měsíční poplatky za tyto služby ve výši 790 Kč a více, mohou využít slevy 150 Kč na měsíční poplatek za Thematic HD. Zákazníci hradící měsíční poplatek za internet 590 – 690 Kč, mohou uplatnit slevu 100 Kč na Thematic HD. Zákazníci, hradící měsíční poplatek za internet do 490 Kč, mohou využít slevu 60 Kč na Thematic HD. Stačí navštívit kontaktní místo KTK a sepsat příslušný dodatek smlouvy. UŠETŘÍTE až 1 800 Kč za rok a TO SE VYPLATÍ!!!
  4. Sleva na základní službu FixProTV a všechny doplňkové služby FixProTV. Zákazníci, používající internetové služby kabelové televize a hradící měsíční poplatky za tyto služby ve výši 790 Kč a více, mohou využít slevy 150 Kč na měsíční poplatky za služby FixProTV. Zákazníci hradící měsíční poplatek za internet 590 – 690 Kč, mohou uplatnit slevu 100 Kč a zákazníci, hradící měsíční poplatek za internet do 490 Kč, mohou využít slevu 70 Kč na měsíční poplatky za služby FixProTV. Stačí navštívit kontaktní místo KTK a sepsat příslušný dodatek smlouvy. 

Balíčky nelze spojovat, nelze využívat více slevových balíčků najednou a nevyčerpanou slevu nelze převádět na jiné služby. Pro využití slevových balíčků je podmínkou provádění úhrad všech měsíčních poplatků za služby KTK prostřednictvím SIPO, inkasem z účtu nebo jiným bezhotovostním způsobem. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme: kontaktni.misto@ktk.cz nebo 595 179 130.

 

 
 
© 2008 Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz