Menu

Léto s KTK – připojení na internet

Tento slevový balíček je možné uplatnit pro nově sepsané smlouvy na dodávku služeb sítě KTKnetKTKoptic (připojení k internetu). Doba platnosti akce je do 15. června 2019 včetně.

Klienti, kteří sepíší smlouvu (nebo se zaregistrují k odběru služby) mohou získat slevu 50% na měsíční poplatky po dobu 6-ti měsíců.

Tento slevový balíček není určen pro zákazníky, u kterých měníme kabelový modem za optickou jednotku – ukončujeme starou smlouvu na KTKnet a uzavíráme novou smlouvu na KTKoptic.

Aktuální ceník připojení přes kabelovou TV najdete zde.
Aktuální ceník připojení přes optickou síť najdete zde. V případě, že Váš dům se nachází v místě, kde ještě není optická síť v provozu, připojíme Vás k internetu modemem přes kabelovou TV a jakmile zprovozníme optický rozvod ve Vaší lokalitě, přepojíme Vás bezplatně na optickou síť.

Podmínky získání slevy

  • uzavření smlouvy na služby sítě KTKnet nebo KTKoptic (připojení k internetu) na dobu 24 měsíců. V tomto období není možné využívat jiných slevových balíčků na měsíční poplatky
  • nabídka platí i pro opětovnou aktivaci smluv, které byly uzavřeny v minulosti a jsou momentálně neaktivní (alespoň 3 měsíce)
  • úhrady za měsíční poplatky klient provádí bezhotovostně (SIPO, inkaso z účtu atd.) nebo je začne provádět
  • klient není dlužníkem za služby poskytované Kabelovou televizí Kopřivnice, s.r.o.
 

 
© 2008 Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz